Hoşgeldin! Kendini Tanıt

VodkaPunchVodkaPunch Gönderiler: 43Administrator
kategorisi Konu Dışı

Herkese merhaba,

Valorant forumuna hoşgeldiniz!

Ben Bahadır, 25 yaşındayım. Hobi olarak bilgisayar oyunlarını seviyorum ve web tasarım ile ilgileniyorum. Yıllarca bir çok rekabetçi oyunu oynadım. Her zaman rekabetçi oyunları sevmişimdir. Valorant oyununda da birkaç arkadaşımız ile yerimizi aldık. Bu forumuda güzel bir paylaşım ortamı olması için oluşturduk.

Sizlerde bu konu altından kendinizi tanıtabilirsiniz. Discord sunucumuza katılmak içinde yazabilirsiniz. 😉

Sevgiler,

Etiketlendi:

Yorumlar

• MiorledMiorled Gönderiler: 2Üye
    Mayıs 3 düzenlendi

Herkese Merhaba,

İsmim Burçin (Bay), 36 yaşındayım. CS çıktığı tarihlerde fps oyunlarına başlamış ve yıllarca oynamış ama askerden geldikten sonra sadece Casual oynayan biriyim.

Valorant'ta düzenli şekilde oynayıp zevk almak ve ortalama üzerinde olan oyunlarda kendi gerçek kapasitemi yansıtmayı hedefliyorum :)

Bi discord davetinizi alırım :)

Herkese iyi oyunlar dileğiyle.

• VodkaPunchVodkaPunch Gönderiler: 43Administrator

@Miorled Aramıza hoşgeldin :) Discord için ayarlamaları yapınca seve seve davet göndeririz. Özel mesaj ile discord id'ni gönderebilirsin. 😊

• unstableunstable Gönderiler: 2Üye

Herkese selam,

Ben Umur Yalçın. 24 yaşındayım. Kısım 1'den bu yana Valorant oynuyorum. Daha öncesinde uzun yıllar CS 1.6 ve CS:GO oynadım. Kısacası FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum. Ara sıra kafama estikçe Twitch üzerinden yayın açıyorum (twitch.tv/unstabletivi bir takibinizi alırım :)) Şimdilik rankım Diamond 2. Ciddi düşünen, turnuvalara katılan, birlikte yükselmek isteyen takım arıyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.

Herkese iyi oyunlar.

• dvrzenerdvrzener Gönderiler: 3Üye

herkese merhaba artık bende burdayım sayenizde birşeyler öğrenmeye çalışacağız.

• serGioserGio Gönderiler: 3Üye

Herkese selam

9-10 yaşlarından beri fps oyunları oynuyorum 4 sene csgo oynadım bilgisayar topladıktan sonra valoranta geçiş yaptım ve günde 10 saat kadar oynuyorum rankım dia 3 ciddi oynayanlar ile takım kurup oynayabilirim turnuvalara kirmek karşılığında :)

takım kurmak yada takımınızda oynamamı isterseniz allta yazdığım hesaplara ulaşabilirsiniz.

instagram- talhayasinsk

valorant- sergio#talha

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .